Il Passo в Одесі

Подобається вишукана, що тане в роті, їжа, з захоплюючим, що зводить з розуму, ароматом? Тоді вам невимовно пощастило — знайомство з нашим сайтом стане для вас перепусткою у світ незрівнянного смаку вишуканою італійською та турецької кухні.

Для того, щоб смачно поїсти, вам більше не потрібно стояти в довгих чергах або їхати в ресторан, розташований в сусідньому кварталі — тепер смачна їжа знаходиться на відстані всього одного телефонного дзвінка від вас.

Ми раді привезти смачну їжу в будь-який куточок Вінниці, в будь-який зручний для вас момент. Доставка в офіс або на будинок, в лазню або більярдний клуб — де б ви не знаходилися і чим би не займалися, ви завжди можете скуштувати нашу кухню.

Доставка піци здійснюється в термобоксах, які збережуть тепло і смакові якості страви протягом 2-х годин. «ILPasso» гарантує якість своєї продукції.

Компанія має власний автопарк. Ми не користуємося послугами сторонніх організацій і грамотно плануємо роботу кур'єрів. Саме тому наші клієнти можуть розраховувати на найшвидшу в місті доставку і кращий рівень сервісу. У територію доставки входять всі райони Вінниці. Усього кілька десятків хвилин, і вибране блюдо у вас.

Все, що вам необхідно зробити — зателефонувати за номером і оформити замовлення, після чого ви можете спокійно починати накривати на стіл, оскільки вже дуже скоро наші кур'єри з готовим замовленням будуть стояти на вашому порозі.

Вартість

Доставка нашої їжі від 300 гривень абсолютно безкоштовна.
До 300 гривень ціна доставки складає 50 гривень.

Час

Замовлення на доставку приймаються з 11:00 до 22:00
Термін доставки — 60 +/- 15 хвилин.

Оплата

Доставка оплачується кур'єру готівкою при отриманні.