Il Passo в Одесі

«ILPasso» — піцерія , яка з вами вже більше 10 років. І ми готові радувати вас знову і знову нашою відмінною кухнею і хорошим сервісом.

Звичайно ж , хіт нашого меню — це піца і турецький денер. Страви готуються тут у відповідності з традиційними класичними рецептами, тому що саме наших кухарів навчали майстри італійської і турецької кухні . Використовуючи тільки свіжі й натуральні продукти вищої якості та кращих постачальників .

Наші кухарі незмінно прагнуть до поліпшення смакових якостей страв, роблять їх більш привабливими для вас, дорогі клієнти!

У меню піцерії для всієї родини: італійська піца на тонкому і пишному тесті, турецька кухня, м'ясо на грилі, легкі салати, десерти які порадують і дітей і дорослих! А для юних гурманів розроблено спеціальне дитяче меню!

Також «ILPasso» відрізняється ввічливим персоналом, який обов'язково подбає про те, щоб кожен гість був задоволений. Поруч із закритим кафе є ще й літній майданчик, на якому можна чудово відпочити і насолодитися чудовим видом зеленого парку.

Сподіваємося, що в нашому меню ви знайдете щось до душі і охоче повернетеся до нас, щоб спробувати чергові ласощі та приємно провести час у компанії близьких людей.